П’ятниця, 22, Вер. 2023 р.

Про проект

Епоха інтернет-медіа привчила читача вимірювати свіжість новин в хвилинах, а від тексту чекати стислості, наочності та інтерактивності. Друкованим журналам і газетам все складніше утримувати аудиторію. Але разом з друкованими ЗМІ на межі вимирання виявився жанр журналістських розслідувань, в російських інтернет-медіа він практично не представлений. The Insider покликаний поєднати все найкраще, що є в інтернет-медіа: оперативність, інтерактивність, інфографічность – з кращим з того, що ще зберігається в друкованих ЗМІ: розслідуваннями, аналітикою, ексклюзивом.

The Insider не займається передруком новин з стрічок, не женеться за кількістю кліків, які не підлаштовується під рекламодавців, інвесторів або чиновників в адміністрації президента. The Insider – це абсолютно незалежний проект, відкритий для всіх журналістів, готових займатися журналістськими розслідуваннями, аналітикою та добуванням ексклюзиву.

Ми просимо з розумінням поставитися до того, що поновлення на наших сторінках перший будуть відбуватися не кожен день. Наш штат поки що невеликий, але якщо вам наші матеріали здадуться цікавими, ви можете підтримати нас фінансово (форма вказана нижче), і це допоможе нам публікувати матеріали частіше.

Якщо у вас є теми, документи та інша інформація, яка, як ви думаєте, може стати об’єктом журналістського розслідування, пишіть на нашу адресу – [email protected]. Однак відразу уточнимо: ми не публікуємо інформацію аd narrandum, non ad probandum, інакше кажучи, ту, яка жодним чином не може бути перевірена.

Приємного читання!